Вверх

Склеротерапія

Склеротерапія


Помічаєте на своїх ніжках судинні зірочки (дати відповідне фото), котрі просвічуються через шкіру? А ще вас турбує, що з'явилися блакитні ретикулярні вени, які теж доволі помітні? Вирішити цю проблему можна за допомогою піної ехосклеротерапії. 
Але оскільки це косметична процедура, то ми радимо її робити лише тоді, коли судинна сітка на ваших ногах яскраво виражена і займає велику ділянку. У інших випадках таке втручання є непотрібним. 


Особливості проведення склеротерапії

У просвіт судини, під безпосереднім ультразвуковим контролем, вводиться спеціальний склеротичний препарат, котрий викликає залипання вен. Кількість препарату, а також форму введення визначає спеціаліст-флеболог. Після введення препарату на ногу накладають еластичний компресійний бандаж, котрий пацієнт носить лише один тиждень. 

Мікросклеротерапія не потребує застосування еластичної компресії.
Застосування різностороннього контролю за проведенням маніпуляції, а також використання спеціального обладнання, дозволяють виконувати надточну склеротерапію, що гарантує здоров’я вашим судинам. 

Після сеансу склеротерапії пацієнту рекомендовано здійснити 40-60 хвилинну пішохідну прогулянку. Протягом тижня, з моменту проведення маніпуляції, відбувається зростання внутрішнього просвіту вени і кров починає циркулювати по здорових венах.
Щоб остаточно визначити, чи підходять вам саме ця процедура, лікар здійснює дуплексне ангіосканування (нешкідливий, сучасний та високоінформативний метод діагностики). 


Чи безпечна склеротерапія

Професійне проведення склеротерапії цілком безпечне, оскільки втручання у вену проводиться нетравматичним, як для судини, так і для навколишніх тканин, шляхом. Ймовірність больового синдрому або кровотечі —  виключена. 

Тож склеротерапія не лише безпечна для життя пацієнта, але й гарантує високий клінічний та косметичний результат. Відразу після оперативного втручання можуть утворитись невеликі синячки або пігментні плямки в напрямку склерозованих вен. З часом вони зникають самі по собі та не потребують спеціального лікування.

Професійно виконана склеротерапія гарантує стійкий і тривалий результат. Варикозне розширення вен повністю закривається і кровопостачання по них більше ніколи не відновлюється. Кров функціонує по здорових венах. 

Переваги склеротерапії

Сучасна склеротерапія – це нетравматичний метод лікування варикозної хвороби, який дозволяє надати допомогу багатьом хворим з варикозним розширенням вен без оперативного втручання.


Ціна склеротерапії

Послуга Ціна
Консультація флеболога
200 грн
Склеротерапія до 5 ін’єкцій, з панчохою
4750 грн
Склеротерапія більше 5 ін'єкцій
7200 грн
Склеротерапія + ЕВЛК (ділянка до 5 см)
8300 грн
Склеротерапія + ЕВЛК (ділянка більше 5 см)
8700 грн


Лікарі
Приклади лазерного лікування варикозу
Контакти
м. Львів
 • вул. Гординських, 4
 • (бічна Коновальця)
 • тел. (097) 015-04-01
м. Борислав
смт. Славське
 • вул. Архангельського 3А
 • на базі Медичного центру «Турбота»
 • тел. (096) 110-12-98
м. Червоноград
м. Тернопіль
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 97
 • (на базі клініки «Естімед»)
 • тел. (095) 658-90-92
с. Ільниця
 • вул. Центральна, 28 В, МЦ «Anidiclinic»
 • тел. (097) 801-12-00
м. Володимир-Волинський
Записатись на прийом